FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ślub to jeden z najważniejszych momentów Waszego życia. Wspomnienia z tego dnia pozostaną na zawsze, chcemy pomóc zachować Wam te wspaniałe chwile poprzez wykonanie zdjęć z przygotowań, ceremonii oraz wesela tak, aby stanowiły pamiątkę do której można zawsze wrócić. Przy pomocy aparatu uwieczniamy i ukazujemy szczęśliwych ludzi, towarzyszące im emocje oraz świetną zabawę jaką będziecie przeżywać tego szczególnego dnia.

W swojej ofercie zapewniamy także ujęcia z drona, które pozwolą uchwycić Wasze najlepsze momenty z niecodziennej perspektywy lotu ptaka. Przyjazd młodej pary do kościoła, powitanie przez gości oraz życzenia przed kościołem, a potem przejazd pod salę weselną. Są to te momenty, które pokazane z lotu ptaka pozwolą na całkowicie nowe spojrzenie na tę uroczystość. W innym terminie wykonamy sesję ślubną plenerową, która będzie idealnym dopełnieniem albumu ślubnego.

Pracujemy dyskretnie oraz tak, aby Klient czuł się komfortowo. W reportażach, które tworzymy najbardziej zależy nam na oddaniu klimatu wydarzenia oraz opowiedzeniu historii.

 

CENNIK

Oferta standardowa: Zdjęcia na weselu wykonujemy od przygotowań do godziny 1 w nocy. Udostępniamy co najmniej 200 zdjęć z wydarzenia na wybranym nośniku. Materiał oddajemy w spersonalizowanym, pięknie wykonanym pudełku, możliwość wykonania albumu ślubnego na życzenie Klienta. Cena to ok. 2000 zł

Sesja plenerowa ślubna: Wykonanie samej sesji ślubnej plenerowej to coraz częściej wybierana opcja przez nowożeńców. Pozwala na dłuższy czas trwania sesji (jest to ok. 2-4 godzin) oraz na wybranie ciekawszych scenerii. Cena takiej sesji to ok. 600 zł.

Sesja narzeczeńska: Wykonywana kilka miesięcy przed ślubem w dowolnie wybranym terminie oraz miejscu. Cena takiej sesji to ok. 500 zł.

Kontakt

Stowarzyszenie Better Life
ul. Ludwika Waryńskiego 8/25
tel. kontaktowy – 799-802-551, 579-809-178
mail: stowarzyszeniebetterlife@gmail.com

Znajdziesz nas na: