BAR

Chcesz zaskoczyć swoich gości? Profesjonalna obsługa koktajl baru może Ci pomóc. Obecność barmana na Twoim przyjęciu to świetny dodatek, idealny na imprezy typu wesela, urodziny, imprezy firmowe, a także wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Posiadamy własne bary mobilne, estetycznie wykonane, pikowane w kolorze białym oraz czarnym matowym blatem. Bary posiadają podświetlanie LED w kilkunastu kolorach  i trybach dzięki któremu mamy możliwość dostosowania wyglądu baru mobilnego do wystroju sali i motywu przewodniego.

Dysponujemy wszystkimi potrzebnymi sprzętami barmańskimi oraz szkłem, a nasi barmani mają duże doświadczenie w pracy zarówno w Polsce jak i za granicą, dzięki czemu potrafią przyrządzić pyszne i kolorowe koktajle oraz szoty, które na długo zapadną w pamięci Państwa gościom.

 

CENNIK

Przygotowujemy indywidualne menu dostosowane do wymagań i możliwości finansowych Klienta oraz oferujemy pomoc przy ustaleniu rodzaju i ilości alkoholu, soków, syropów i innych produktów do zakupu.

Przykładowa cena wynajęcia baru mobilnego wraz z barmanem na przyjęcie do 100 osób wynosi 1600 zł. Cena ta zawiera wybrane przez Klienta drinki (6 rodzajów drinków alkoholowych, 2 bezalkoholowe oraz 4 rodzaje szotów), dojazd do 30 km od Tarnobrzega, rozłożenie baru wraz z profesjonalną obsługą barmańską, wszystkie potrzebne alkohole, syropy, owoce, lód itp. oraz szkło.

Kontakt

Stowarzyszenie Better Life
ul. Ludwika Waryńskiego 8/25
tel. kontaktowy – 799-802-551, 579-809-178
mail: stowarzyszeniebetterlife@gmail.com

Znajdziesz nas na: